حبوبات داریا
خانه / حبوبات / نخود / فروش انواع نخود آبی در ایران

فروش انواع نخود آبی در ایران

نخود آبی نخودی است که در فصل بهار کشت می شود و نیاز به آبیاری دارند تا رشد کنند! شما می توانید انواع این نوع نخور را در مراکز فروش سرتاسر ایران خریداری کنید.

نخود آبی به نخودی می گویند که در فصل بهار کشت می شود و نیاز به آبیاری دارد تا رشد کند! اگر بخواهیم به صورت کلی انواع نخود را نام ببریم می توانیم آن ها را به دو دسته تقسیم نماییم.

نخود دیم
نخود ابی

با نخود ابی که آشنا شدید! نخود دیم هم در فصل پاییز کاشته می شود و نیازی به آبیاری ندارد و توسط اب باران، آبیاری خواهد شد.

مراکز پخش نخود آبی در ایران

نخود آبی

شما می توانید این محصول را در مراکز پخش خریداری کنید! این مراکز این محصول را به صورت فله ای و بسته بندی شده به شما می فروشند.

مراکز پخش نخود آبی سعی می کنند که این محصول را از تولید کننده های معتبر و با کیفیت خریداری نمایند.

یکی از شهر هایی که اقدام به تولید نخود آبی با کیفیت می کند، شهر کرمانشاه است که با آب و هوای خوبی که دارد، فضا را هم برای کشت نخود آبی و هم نخود دیمی مهیا کرده است.

مراکز پخش اغلب سعی می کنند که این نوع نخود را تهیه کنند چرا که این نخود مشتریان زیادی دارد.

نمایندگی های فروش انواع نخود ابی

نمایندگی های فروش با عقد قرارداد با کشاورزان و کسانی که این نوع نخود را پرورش می دهند، آن را در به مشتریان خود عرضه می کنند!

می توان گفت که نخود آبی کیفیتی بهتر نسبت به نخود دیمی دارد چرا که مرتباً آبیاری شده و به ان رسیدگی می شود. اما باز هم با این حال نمی توان نظر قطعی داد و باید نظر تولید کنندگان را در این باره جویا شد.

شما اگر می خواهید که این نخود آبی را چه به صورت فله ای و چه به صورت بسته بندی شده خریداری کنید، بهتر است به سراغ نمایندگی های فروش آن بروید; اغلب نمایندگی های فروش، این محصول را بدون واسطه عرضه خواهند کرد که همین امر هم باعث می شود که شما هزینه کمتری برای آن پرداخت کنید.

فروشگاه های عرضه نخود ابی

اگر به فروشگاه های حبوبات بروید، قطعا نخود آبی را در آنجا پیدا خواهید کرد. نخود آبی برای غذاهای متنوعی مانند آبگوشت و … مناسب است و فواید فوق العاده ای دارد.

این فروشگاه ها اگر مستقیماً تحت نظر تولید کننده باشند باز هم ممکن است که بدون واسطه به شما آن را بفروشند. فروش انواع این نخود در این فروشگاه ها انجام می گردد و هر کدام قیمتی متفاوت ممکن است داشته باشند که اگر شما بدون واسطه هزینه را پرداخت کنید، قطعا تخفیف خوبی خواهید گرفت.

فواید نخود ابی

نخود آبی

نخود فواید فراوانی دارد که در زیر به برخی از این فواید اشاره می کنیم:

کاهش وزن و لاغری
تقویت مو
کمک به افزایش هضم
بهبود قلب و عروق

و …

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات الیزا
شماره موبایل: 09128799290
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: ElizaCompany11@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده نخود

قیمت عمده نخود در تهران

قیمت عمده نخود در تهران با شهرستان ها متفاوت است. فروش نخود به دو صورت …

تماس واتس اپ
حبوبات داریا