حبوبات داریا
خانه / حبوبات / عدس / قیمت زنده عدس درجه یک در جدول

قیمت زنده عدس درجه یک در جدول

قیمت عدس درجه یک به طور زنده (عدس کانادایی ۴۳۰۰، عدس روسیه ۴۰۰۰، عدس قزاق ۳۵۰۰ و عدس ایرانی ۴۰۰۰ تومان) در جدول زیر به تفکیک ایرانی و خارجی بودن آن آمده است.

قیمت عدس درجه یک در جدول تغییرات قیمت انواع حبوبات، قیمت زنده و به روز است که می تواند مشتریان را برای خرید مطمئن، بیشتر از سایر بازارها مشتاق تر نشان دهد.

تولید انواع عدس در سال های اخیر، سبب شده تا شاهد پایین آمدن قیمت عدس در بازارهای دنیا و ایران باشیم. اما اینکه چگونه می توان قیمت عدس درجه یک را همان قیمت واقعی دانست، بایستی از مشاورین باتجربه در حوزه فروش این  محصول کمک گرفت.

بیایید در ادامه کمی بیشتر با انواع عدس درجه یک موجود در بازار آشنا شویم.

قیمت عدس درجه یکآشنایی با انواع عدس

برای تقسیم بندی انواع عدس موجود در بازار، بهترین راه تقسیم بندی بر اساس رنگ می باشد.عدس از نظر رنگ می تواند در انواع سبز، قهوه ای، قرمز، زرد و گونه های وِیژه تقسیم بندی گردد.

هر کدام از این عدس ها از مشخصات و خواص منحصربفردی برخوردار بوده و با قیمت متفاوتی عرضه می گردند.

انواع عدس بر اساس رنگ عبارتند از:

عدس سبز: عدس سبز بیش از هر نوع عدس دیگر در ایران معروف بوده و مناسب غذاهایی مانند عدس پلو و آش، مورد استفاده قرار می گیرد.

ناگفته نماند که عدس سبز در سه سایز متفاوت شامل درشت، متوسط و ریز عرضه می گردد.

عدس زرد: زمانی که عدس سبز پوست کنده شود؛ داخل آن زرد رنگ است که در واقع بعد از فرآیند جداسازی پوست عدس سبز، به آن عدس زرد می گویند.

این نوع عدس مانند عدس قرمز در انواع سوپ و خوراک استفاده شده و طعمی شیرین دارد.

عدس قرمز: این نوع عدس در واقع همان عدس قرمز است زمانی که هنوز پوست آن جدا نشده است. این نوع عدس بسیار کم کشت در ایران بوده و دارای دانه های قرمز در درون خود می باشد.

عدس نارنجی: عدس قرمز بعد از پوست کردن عدس قهوه ای به دست آمده و رنگ آن از نارنجی پر رنگ تا کم رنگ متغیر می باشد. از این نوع عدس برای پخت سوپ نیز استفاده می شود.

شایان ذکر است که از گونه های خاص عدس می توان به عدس فرانسوی یا عدس آبی که در ایتالیا و فرانسه رشد می کند، اشاره کرد.

قیمت عدس درجه یکقیمت عدس درجه یک

حال آنکه با مشخصات انواع عدس بر اساس رنگ آنها آشنا شدید، فاکتور اصلی هنگام خرید، قیمت عدس درجه یک است. درجه یک بودن عدس یعنی اینکه به خوبی مورد طبخ قرار گرفته و از طعم بسیار مناسبی هم برخوردار باشد.

قیمت عدس درجه یک، یعنی قیمت متناسب با کیفیت که امروزه تنها در نمایندگی ها و مراکز اصلی فروش ارائه می گردد. شما می توانید در برخی از سایت های فروشگاهی معتبر انواع حبوبات، قیمت زنده عدس درجه یک در جدول تغییرات قیمت را ببینید.

لیست قیمت حبوباتسفارش خرید انواع عدس

اگر خواهان ثبت سفارش خرید انواع عدس درجه یک و مرغوب هستید، بهتر است راه اینترنتی و آنلاین را انتخاب کنید.

بازار حقیقی خرید حبوباتی همچون عدس می تواند زمان زیادی از شما تلف کرده و شما را به خواسته تان نرساند. با خرید اینترنتی انواع عدس درجه یک، خریدی راحت و مقرون به صرفه ای را تجربه خواهید کرد.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات الیزا
شماره موبایل: 09128799290
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: ElizaCompany11@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

فروش عدس ریز تازه

بازار فروش عدس ریز تازه

فروش عدس ریز تازه و مغذی در بازار از مدتی قبل توسط نمایندگی های ویژه …

تماس واتس اپ
حبوبات داریا