حبوبات داریا
خانه / حبوبات / لوبیا / لوبیا الیزا / صادرات لوبیا سفید فاصولیا (ایرانی) درجه یک به مرز عراق | قیمت دست اول

صادرات لوبیا سفید فاصولیا (ایرانی) درجه یک به مرز عراق | قیمت دست اول

آیا در حوزه صادرات حبوبات امکان صادرات لوبیا سفید فاصولیا به کشورهای منطقه فراهم شده است؟ آیا می توان لوبیا سفید ایرانی را به مرز عراق ارسال کرده و آن را با قیمت دسته اول عرضه کرد؟

لوبیا سفید فاصولیا محصول درجه یک ایرانی، برای صادرات به کشور عراق توسط شرکت های فروش حبوبات اختصاص داده شده است و همین امر موجب شده تا صادرات لوبیا سفید به مرز عراق در طی سال های اخیر رشدی تصاعدی داشته باشند. به موجب این امر خریدار عراقی می تواند بی محدودیت به این محصول در تناژ بالا دسترسی داشته باشد.

لوبیا سفید درجه یک ایرانی

کشتزار های موجود در شهرهای مختلف ایران شرایطی را فراهم کرده اند تا کشاورزان به امر کشت حبوبات پرداخته و بهترین نوع حبوبات را بتوانند از مزارع خود برداشت کنند. استفاده از بذرهای درجه یک در امر کشت و کار ازجمله دلایلی است که منجر به برداشت محصولی رضایت بخش و باکیفیت شده است.
با بررسی بخش مختلف ایران می توان مکان هایی را که بهترین بازدهی را در کشت حبوبات از جمله لوبیا سفید دارند را پیدا کرد و بخش اعظمی از مزارع را به کشت این محصولات اختصاص داد.

شهرهای خمین و ازنا توانسته اند در حوزه تولید و کشت لوبیا سفید موفق باشند و محصولاتی متفاوت و باکیفیت را در بازار روز توزیع نماید. لوبیا سفید ایرانی دارای دانه های درشت است که برای عرضه آنها در بازار، مرحله پاک ساری در کارخانه های ویژه فرآوری حبوبات انجام می گیرد.
باین امر منجر می‌شود تا محصولی با کیفیت و در عین حال تمیز و بدون خار و خاشاک اضافی قابل عرضه در بازار باشد. تمامی خریدارانی که به قصد خرید لوبیا سفید درجه یک ایرانی اقدام میکنند، می توانند لوبیای پاک و بدون مواد اضافی را در تناژ بالا دریافت کنند.

صادرات لوبیا سفید بهترین راه عرضه و فروش لوبیا سفید به حساب می‌آید، زیرا که با توجه به میزان مصرف لوبیا سفید در ایران به نظر می رسد که بهتر است بخش اعظمی از تولید لوبیا به کشورهای مختلف صادر شود. یکی از بهترین مقصد های صادراتی بی تردید کشور عراق است.

لوبیا سفید درجه یک ایرانی

خرید لوبیا سفید در عراق

در بازار هر کشوری ذائقه مردم تعیین کننده میزان خرید و فروش محصولات مختلف کشاورزی در آن جا است. به میزانی که یک محصول کشاورزی در کشور با استقبال روبه رو شود، میزان فروش آن بالا خواهد بود و در برخی از موارد مصرف بالا موجب می شود که نتوان با استفاده از تولیدات داخلی تمامی بازار را پوشش داده و اینجا است که نیاز به واردات آن محصول احساس می شود.

در چنین مواردی تجار غالبا به دنبال خرید نوع باکیفیت و درجه یک هستند و در میان کشورهای تولید کننده کشوری را که محصولی درجه یک را با قیمت مناسب عرضه می کند، انتخاب می کنند.
برخلاف ایران خرید فروش لوبیا سفید در عراق به دلیل میزان مصرف بالای آن زیاد است و به همین دلیل واردات لوبیا سفید همواره در این کشور مورد توجه قرار بوده است.
با توجه به همسایگی ایران و عراق خرید لوبیا از ایران برای آن ها بهترین راه می باشد زیرا که هزینه و زمان کمی را برای واردات آن صرف می کنند.

دقت کشاورزان ایرانی در کشت و کار حبوبات و استفاده از بذر اصلاح شده و همچنین کودهای طبیعی مناسب برای کشت لوبیا سفید، سبب شده تا این محصول علاوه بر داشتن کیفیت بالا سالم باشد.

به همین دلیل است که صادرات آن به کشورهای مختلف با استقبال از سوی خریداران مواجه شده است به موجب مرغوبیت آن عرضه لوبیا در بازارهای بین المللی در سال اخیر نیز افزایش قابل توجه ای داشته است.

خرید لوبیا سفید در عراق

لوبیا سفید مخصوص خورشت فاصولیا

شاید تا به حال نام خورشت فاصولیا را در سایتها و برنامه های آشپزی شنیده باشید، اما ممکن است با نحوه پخت آن و موادی که در طبخ آن به کار رفته آشنایی نداشته باشید.
این غذا که به عنوان یک غذای عربی شناخته میشود در ایران کمتر طبخ میشود اما یکی از خورشت های موردتوجه در کشورهای عربی بشمار می رود. در کشور عراق باتوجه به ذائقه خاص مردم یکی از خورشتهای پرطرفدار به حساب می آید و در برنامه غذایی مردم این کشور جایگاه ویژه ای برای خود دارد.

از اصلی ترین مواد اولیه ای که در طبخ خورشت فاصولیا استفاده می شود، لوبیا سفید است. همین امر نشان از میزان مصرف بالای لوبیا سفید در شهرهای عراق می باشد. این خورشت بسیار لذیذ و خوشمزه است. مواد اولیه که در دستور غذای خورشت فاصولیه وجود دارد به راحتی در ایران در دسترس است و می‌توان پخت آنرا انجام داد.
برای تهیه خورشت فاصولیا نیاز به مواد زیر است:

 • لوبیا سفید
 • گوشت یا مرغ
 • سیب زمینی
 • گوجه فرنگی
 • رب گوجه فرنگی
 • سیر
 • پیاز

همانطور که مشاهده می کنید این مواد به راحتی در دسترس هستند که می توان با استفاده از این ها غذای خوشمزه ای را تهیه کرد و از مزه ی آن لذت برد.

با توجه به میزان مصرف لوبیا سفید در عراق، تجار ایرانی می توانند به راحتی بخشی از میزان لوبیا سفید تولید شده در ایران را به صادرات به این کشور اختصاص دهند.

تهیه لوبیا سفید برای خورشت فاصولیا

صادرات لوبیا سفید ایرانی به عراق

برخی از محصولاتی که در کشور تولید میشوند، از همان ابتدا با هدف صادرات کشت شده و برای عرضه در بازارهای بین المللی آماده می شوند، دلایل مختلفی وجود دارد که به سبب آن محصولات کشاورزی به کشورهای دیگر صادر میشود. میزان کم مصرف آن در داخل کشور و یا سودآور بودن صادرات آن به سایر کشورها از جمله این موارد است.

هرچند که مصرف لوبیا سفید در ایران مشاهده میشود اما میزان مصرف آن به اندازه سایر انواع لوبیاها نیست.
به همین دلیل است که براحتی میتوان بخشی از تولیدات این حوزه را به کشورهای دیگر به خصوص کشورهای عربی صادر کرد. در کشورهای عربی میزان مصرف لوبیا سفید بالا است زیرا که غذاهای ویژه ای با این نوع لوبیا طبخ و مصرف میشود.

لوبیا سفید ایرانی به سبب کیفیتی که دارد در کشور عراق قابل عرضه است. هم مرز بودن ایران و عراق مهم ترین عامل تاثیرگذار بر میزان صادرات بین دو کشور است. حجم مناسب تولید انواع حبوبات ازجمله لوبیا سفید درجه یک بستر صادراتی مناسبی را برای تجار ایجاد کرده است تا به عرضه عمده این محصولات در بازار عراق بپردازند.

امروزه عرضه لوبیا سفید فاصولیا در شهرهای سلیمانیه، اربیل، بغداد، کربلا و چندین شهر دیگر عراق بصورت عمده انجام میشود و همین امکانی را فراهم کرده تا مشتریان عراقی براحتی امکان خرید خرده آنرا داشته باشند. البته واضح است که امری که ضامن فروش لوبیا سفید در عراق است کیفیت بالای آن است.

صادرات لوبیا سفید ایرانی به عراق

صادرات حبوبات ایران

تولید حبوبات (نخود، لوبیا، عدس، لپه و ماش) در ایران هر ساله در مقدار مطلوبی انجام می شود. صادرات حبوبات ایران به کشورهای خارجه به دلایل زیر انجام می گردد:

 • تولید مازاد حبوبات
 • وارد شدن سرمایه اقتصادی به کشور
 • سود بالاتر و فروش راحت تر بار صادراتی

صادرات لوبیا سفید

مصرف لوبیا سفید در عراق

لوبیا سفید جزو حبوبات تولید شده در ایران است که در خود کشور مصرف زیادی ندارد. اما کشور عراق به شدت از این لوبیا سفید یا همان فاصولیا استفاده می کنند.

نکته

نکته

تجار ایرانی و خارجی جهت مشاوره و یا خرید بار صادراتی می توانند همین لحظه با ما ارتباط بگیرند.

صادرات لوبیا سفید

قیمت عمده لوبیا سفید

قاعدتا قیمت عمده لوبیا با قیمت خرد آن تفاوت قابل توجهی دارد. از آن سو لوبیا سفید بوجاری و دستچین نیز دارای اختلاف قیمت هستند.

لوبیا سفید بوجاری: بار تمیز شده همراه کمی دانه شکسته و ضایعات.

لوبیا سفید دستچین: لوبیا سفید کاملا تمیز و یکدست و مرغوب است. که قیمت بالاتری نیز دارد.

قیمت عمده حبوبات

قیمت لوبیا سفید ایرانی

لوبیا سفید ایرانی با چه قیمتی در بازار عرض می شود؟ این سوال برای هر مشتری که قصد خرید آن را دارد مطرح می شود.
بدون شک در قیمت گذاری لوبیا برای فروش در بازار معیارهای مختلفی مورد توجه قرار می گیرد. به میزانی که معیارهای مورد نظر خریدار در یک محصول تولید شده وجود داشته باشد، عرضه آن با قیمت بیشتری نسبت به سایر محصولات اتفاق می افتد.

اگر محصول نتواند نظر خریداران را جلب کند تولیدکننده آن را با ارزان ترین قیمت در بازار عرضه می نماید. در اولین مرحله از کشت لوبیا سفید در مزارع ایران، کشاورزان با خرید بذر درجه یک اصلاح شده در تلاش هستند تا از همان ابتدا مراحل کار را به خوبی پیش ببرند تا نتیجه حاصل از کشت لوبیا سفید نتیجه ای رضایت بخش باشد.

با رسیدن فصل برداشت لوبیا سفید محصول پیش از عرضه در بازار فرآوری می‌شود تا مواد ناخالص از آن جدا شوند و به این طریق محصول قابل پسند مشتری در بازار عرضه شود.

لوبیا سفید به دو صورت بوجاری و دست چین برای عرضه در بازار آماده سازی می شود، میان این دو محصول ایرانی تفاوت قیمت وجود دارد. هر چند که کیفیت لوبیا در حالت بوجاری و دستچین ممکن است یکسان باشد، اما تفاوت آن دو در وجود یا عدم وجود خار و خاشاک می باشد. در لوبیای بوجاری مقداری مواد زائد وجود دارد که به خاطر همین هم با قیمت ارزان تر در بازار عرضه می شود.

قیمت لوبیا سفید ایرانی

خرید لوبیا سفید ایرانی در عراق

مشاهده نمونه لوبیا سفید تولید شده در ایران و اطمینان یافتن از کیفیت این محصول موجب میشود تا خریداران بسیاری بدنبال خرید لوبیا سفید فاصولیا ایرانی باشند. باتوجه به سودآوری این لوبیا برای واردکنندگان و صادر کنندگان، خرید آن جهت صادرات بیش از پیش موردتوجه قرار گرفته است.

حال سوال اینجاست که خریدار لوبیا سفید چگونه میتواند برای خرید این محصول اقدام نمایند؟
شرکتهای بسیاری امروزه در ایران اقدام بفروش لوبیا سفید میکنند، بخشی از فعالیتهای این شرکت ها مرتبط به امر صادرات لوبیا سفید میباشد، بدین دلیل است که با استفاده از راههای مختلف ازجمله راه های اینترنتی به عرضه لوبیا سفید می پردازند.

مسیر اینترنتی موجب شده تا افراد از سراسر جهان براحتی به یکدیگر دسترسی داشته باشند و عرضه محصولات خود را انجام دهند. واردکنندگان لوبیا سفید در کشورهای مختلف مثل عراق، امارات، پاکستان و غیره می ‌توانند با استفاده از سایت های ویژه این شرکت ها با آنها در ارتباط باشند و خرید لوبیا سفید ایرانی را انجام دهند.

در حقیقت این سایت ها به جهت ساده شدن خرید انواع حبوبات راه اندازی شده اند، زیرا که هر مشتری می تواند از شهر محل زندگی خود به راحتی به این گروه از شرکت های فروش دسترسی یابد و مراحل خرید لوبیا سفید را گام به گام در ساده ترین حالت ممکن انجام دهد. خریدار می تواند لوبیا سفید مورد نیاز خود را از میان لوبیا های بوجاری و یا دست چین سفارش دهند.

خرید لوبیا سفید ایرانی در عراق

فروش لوبیا سفید صادراتی

تجار عزیز جهت خرید لوبیا سفید صادراتی این بار را با قیمت بدون واسطه خریداری نمایند.

خدمات ما در این زمینه:

 • فروش لوبیا سفید دستچین
 • فروش لوبیا سفید بوجاری
 • فروش عمده در هر تناژی
 • عرضه لوبیا تازه با کیسه دلخواه مشتری

صادرات لوبیا سفید

قیمت خرید لوبیا سفید ایرانی

در بازار همواره دو گروه فروشنده حضور دارند، برخی از فروشندگان محصولات را به صورت مستقیم در بازار عرضه می کنند و برخی دیگر به عنوان واسطه در عرضه محصولات به حساب می آیند.

این تنوع در فروشندگان سبب شده تا قیمتی که در بازار برای محصولات اعلام می شود متفاوت باشد. واضح است که وقتی در مراحل فروش واسطه حضور داشته باشد، قیمت فروش تا حدودی متفاوت می باشد و محصول با نرخ بیشتری در بازار عرضه می‌شود.

اما در صورتی که خرید از فروشنده دست اول انجام شود قیمت مناسب تر خواهد بود، مناسب بودن به معنای آن است که هیچ افزایش کاذبی در قیمت آن اتفاق نیفتاده و به معنای آن نیست که جنس در ارزان ترین حالت ممکن است.

لوبیا سفید در بازار ایران بسته به کیفیت آن با قیمت متفاوتی عرضه می شود، اما برای این که خریدار بتواند محصول مورد نظر خود را در کیفیت بالا و با قیمت مناسب خریداری کند باید از مرکز اصلی فروش خرید خود را انجام دهد.
تفاوت قیمت در تناژ بالا بسیار چشمگیر است به همین دلیل نمی توان به آن بی توجه بود. برای این که به قیمت دست اول لوبیا سفید فاصولیا در بازار ایران دست یافت، باید در ابتدا به دنبال فروشنده بی واسطه این لوبیا بود.

امروزه دست یافتن به فروشنده های اصلی لوبیا سفید کار سختی نیست، زیرا این امکان فراهم شده تا با تماس تلفنی جهت خرید هر نوع حبوبات درجه یک در بازار اقدام کرد.

قیمت دست اول لوبیا سفید ایرانی

قیمت روز لوبیا سفید صادراتی

پس از آن که لوبیا سفید از مزارع برداشت شد، این محصول در کارگاه های ویژه در چند درجه از لحاظ کیفیت تقسیم میشود که قیمت فروش آن در بازار را تحت تاثیر قرار میدهند. باکیفیت ترین نوع لوبیا سفید فاصولیا که دارای دانه های درشت و رنگ یکدست می باشد، به امر صادرات اختصاص داده می شود.

لوبیا سفید صادراتی کیفیت بالا دارد که به موجب آن امکان رقابت در بازارهای جهانی را دارد، عرضه لوبیا سفیدی که کیفیت مناسب را نداشته باشد نمی تواند خریداران را از بازارهای مختلف به سمت خود جذب کند.

لوبیا سفید صادراتی غالبا بصورت دستچین شده است و این به معنای آن است که هیچگونه مواد زائد از جمله شن ریزه و خار و خاشاک در میان دانه های لوبیا سفید وجود ندارد، پس بی‌تردید قیمت فروش آن برای خریداران لوبیا سفید های از دیگر نمونه ها بالاتر است. البته این تفاوت قیمت متناسب با کیفیت لوبیا سفید عرضه شده در بازار است.

مراکز فروش اینترنتی امکان و دریافت قیمت روز خرید و فروش لوبیا سفید را جهت صادرات آن فراهمهم کرده اند. خریدارانی که در عراق قصد خرید لوبیا سفید درجه یک ایرانی را دارند می توانند با همین راه های ذکر شده با واحدهای فروش در ارتباط باشند و جهت خرید عمده خود به راحتی اقدام کنند.

به دلیل بالا بودن حجم تولید لوبیا سفید در ایران، این امکان فراهم شده تا هر خریدار بتواند در تناژ مورد نظر خود لوبیا سفید را خریداری کند.
جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات الیزا
شماره موبایل: 09128799290
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: ElizaCompany11@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

لوبیا ی سفید

خرید عمده لوبیا ی سفید

لوبیا ی سفید یکی از انواع لوبیا ها می باشد که متاسفانه در داخل کشور …

تماس واتس اپ
حبوبات داریا